Menu

Big Joker

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Big Joker

Automat Big Joker Online ZdarmaVýherní automat Big Joker patří mezi klasické ovocné automaty se stylem video automatů. Tento automat pochází z dílny společnosti Casino Technology a je naplněn známými symboly pomerančů, třešní a hroznů. Mimo ovocných symbolů se v tomto automatu nachází také žolík, který vás svým podivným úsměvem sice může vystrašit, ale na druhou stranu vám přinese více výherních kombinací.

Automat Big Joker Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na klasické herní ploše o velikosti 5×3. Obsahuje tak pět válců se třemi řádky a 5 výherními liniemi. Pro získání výher je nutné vytvořit výherní kombinace ze tří, čtyř nebo pěti stejných symbolů na aktivních výherních liniích.

Pro získání reálných peněžních výher musíte válce tohoto automatu roztočit alespoň se sázkou 0,50 mincí. Hodnota vaší sázky může být nicméně zvýšena až na maximálních 50,00 mincí na jedno zatočení. Hodnota této sázky není tak vysoká, proto je automat vhodný spíše pro průměrné hráče.

Vzhled tohoto automatu se vyznačuje pozadím plným hvězdiček a zlatým rámováním jednotlivých válců. Jako pozadí jednotlivých válců můžete spatřit jemně vykreslený vzor z kosočtverců, který nese různé barvy. Zmíněné prvky celému automatu dodávají jemný a ne přeplácaný dojem. Hodnotu sázek si můžete nastavit pomocí klasických ovládacích prvků a poté již stačí pouze roztočit válce a čekat na své výhry.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří citróny, pomeranče, hrozny a třešně. Hrozny, melouny a jablka vám vyplatí výhry o něco vyšší. Zlatá hvězda je scatter symbolem tohoto automatu, který je zároveň tím nejhodnotnějším symbolem. Wild symbolem je samotný žolík.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti