Menu

Tropical Adventure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Tropical Adventure

Výherní Automat Tropical Adventure Online ZdarmaVýherní automat Tropical Adventure se odehrává v husté džungli. Jeho grafická stránka byla vytvořena ve 3D kvalitě a celé téma bylo ztvárněno velmi šikovně. Džungle se rozprostírá po obou stranách válců a zahlédnout můžete například drzé opice, které automatu dodávají pořádnou šťávu. Divoká příroda zabalena do tohoto výherního automatu pro vás nachystala opravdové tropické dobrodružství. Jako symboly se zde objevují například průzkumníci, masky Tiki a kokosy.

Výherní Automat Tropical Adventure Online Zdarma

 

Tento výherní automat online má velmi vysokou kvalitu a spoustu nádherných symbolů. Každičký kousek automatu je naprosto dokonalý a nenarazíte v něm ani na jednu chybičku. Rozhodně se jedná o jeden z nejlépe vypadajících automatů, na které na trhu můžete narazit.

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 40 výherních linií, což je jedno z často použitých rozvržení. I tak si ale tento výherní automat zachovává svoji originalitu.

Speciální herní symboly

Výherní automat Tropical Adventure obsahuje hned dvě bonusové funkce, které vám přinesou spoustu výher. Pokud jste na trhu s herními automaty nováčky a začali jste právě s touto hrou, tak se držte této drzé opice, protože ta vám přinese spoustu spinů zdarma. Mimo spinů zdarma na vás čekají i dynamické wild symboly. Bonusů zde sice není příliš mnoho, ale jsou vytvořeny velmi kvalitně tak, že z vás při dostatečné dlouhé hře udělají opravdové boháče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti