Menu

Mighty Africa

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mighty Africa

Automat Mighty Africa Online ZdarmaJe na čase se podívat na opravdové africké safari, které vás provede nádhernou africkou savanou. Tento výherní automat se odehrává právě na tomto kouzelném místě, kde můžete zahlédnout majestátné slony, hladové krokodýly, nebezpečné nosorožce a ladné gepardy. Nenechte se tedy přemlouvat a vydejte se na tento dobrodružný výlet s 31104 možnostmi na získání výher, spiny zdarma a odměnami až v hodnotě 8214 mincí.

Automat Mighty Africa Online Zdarma

 

Tento výherní automat se před vámi otevře s pohledem na rozsáhlou savanu. Jedná se o domov mnoha slonů, buvolů a ostatních zvířat. Vývojářská společnost Playson vytvořila naprosto autentický automat plný tónů země, a ty celé této automatové hře dominují. Doprovodná hudba zahrnuje zvuky jednotlivých zvířat a na pozadí hraje i jemná hudba flétny. Do hry ale patří i klasické zvuky automatu, které doprovází hlavně ty nejvyšší výhry nebo scatter výhry. Když například získáte dva scatter symboly, rozezní se na pozadí bubny, které zvýší napětí při čekání na třetí scatter symbol.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří zvířata, která můžete v savaně potkat. Naleznete zde ale také naprosto běžné hrací karty s hodnotou od 10 až po eso. Mezi zvířecí symboly patří nosorožci, krokodýlové, buvoli a gepardi. Tím nejhodnotnějším symbolem je slon, který je také stacked symbolem. Wild symbol má v tomto automatu podobu kmenového znaku s nápisem Wild. Scatter symbolem je symbol zobrazující několik slonů při východu slunce.

V tomto automatu budete mít celkem k dispozici 6 válců a 4 096 způsobů na získání hodnotných výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti