Menu

Odysseus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Odysseus

Hrací Automat Odysseus Online ZdarmaVýherní automat Odysseus byl vytvořen na téma řeckých hrdinů, kteří se vrací domů po vyhrané Trojské válce. Po své cestě domů naráží na spoustu vzácných a nádherných artefaktů a bohatství. A stejné věci můžete vyhrát i vy, když na tomto pětiválci se 30 výherními liniemi dokážete spojit ty správné symboly. Ten nejvyšší nabízený jackpot automatu činí nádherných 10 000 kreditů.

Hrací Automat Odysseus Online Zdarma

 

Při hraní tohoto výherního automatu na platformách společnosti Playson ale nebuďte příliš zklamáni, když nenarazíte na žádné speciální bonusové prvky, jako jsou například hazardní hra nebo spiny zdarma.

Odysseus byl králem Ithaky a stal se velmi známou postavou právě díky rozsáhlé stejnojmenné básni. Tato báseň popisuje jeho cestu domů z bitvy o Troju. Při svém návratu totiž Odysseus musel čelit četným bouřím, byl polapen Kyklopy a také potkal kanibaly. Známá je také jeho návštěva u čarodějnice, která také byla bohyní.

Herní symboly

Při hraní narazíte na trojského koně, Odyssea, sochu bohyně i na vojáky. Mezi další symboly patří lyra, mince, štít, apod. Všechny použité symboly byly vytvořeny do nejmenších detailů, ale pokud příběh o Odysseovi znáte, uvědomíte si, že tvůrci tohoto automatu do něj několik postav přidali a obohatili je vlastními hrdinskými činy.

Funkce automatu jsou základní povahy. Je zde wild symbol v podobě lodě a scatter symbol v podobě sochy bohyně. Scatter symbol může aktivovat spiny zdarma, když se na válcích objeví alespoň třikrát. Když se vám ale na válcích podaří zobrazit pět scatter symbolů, tak se budete moci těšit na mnohem větší nadílku spinů zdarma i výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti