Menu

Phoenix Fire Playson

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Phoenix Fire Playson

Phoenix Fire Playson Automat Online ZdarmaTento výherní automat pro vás připravila vývojářská společnost Playson, která vám v něm nabídne celou řadu speciálních funkcí včetně wild symbolů, lepivých wild symbolů a re-spinů. Specialitou výherního automatu Phoenix Fire je také výplata výher oběma směry.

Phoenix Fire Playson Automat Online Zdarma

 

Hrací automat Phoenix Fire si můžete zahrát na stolním počítači, tabletu nebo i mobilním telefonu. Automat se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi a vypadá, jako by některé jeho části vystupovaly z hrací obrazovky. Zvukové efekty automatu jsou spíše klasické povahy a znějí hlavně při oslavách vytvoření výherní kombinace a vyplacení výher. Pokud se vám zvukové efekty líbit nebudou, můžete je kdykoli během hraní ztlumit a pustit si místo toho cokoli ze Spotify.

Tento tradiční ovocný automat byl inspirován tématem bájného ptáka, který je dodnes považován jako symbol druhé šance.

Sázky se v tomto výherním automatu pohybují od 0,20 až do 100 kreditů na jedno zatočení. Nastavení sázek je jednoduché, slouží k tomu tlačítka na spodní straně herní obrazovky. Tou nejvyšší odměnou v tomto automatu je jackpot v hodnotě 500x vaší sázky. Rozptyl výher je ale vysoký. Automat jinak neoplývá žádnými komplikovanými prvky a válce roztočíte naprosto jednoduše manuálně nebo pomocí automatické funkce.

Herní symboly

Na herní obrazovce budete moci výherní kombinace tvořit z pomerančů, citrónů, třešní, melounů, hroznů a švestek. Mezi další symboly patří i šťastné sedmičky, za které získáte 25x hodnotu vaší sázky, když se vám jich na jedné výherní linii podaří získat pět.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti