Menu

The Nutcracker

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Nutcracker

Hrací Automat The Nutcracker Online ZdarmaVýherní automat The Nutcracker je video automat, který pochází z dílny vývojářské společnosti Gameplay Interactive. Tento výherní automat zdarma byl inspirován slavným baletem od Čajkovského, ve kterém se vypraví o dřevěných figurkách. Tyto figurky jsou ještě dnes velmi populárním vánočním dárkem pro děti. The Nutcracker je jednoduchou a velmi originální hrou, která má pro hráče spoustu štědrých překvapení.

Hrací Automat The Nutcracker Online Zdarma

 

Válce tohoto výherního automatu byly velmi šikovně zasazeny do prostředí cihlového krbu, který se nachází v obývacím pokoji a je ozdoben nádhernými vánočními ponožkami. Dřevění vojáčci se prochází kolem dokola a čile se snaží vyzdobit i zbytek obýváku. Tak na nic nečekejte, roztočte všechny válce a jako dárek si přejte obrovské výhry.

Výherní automat The Nutcracker je roztomilou hrou s překrásnou grafickou stránkou a typickým soundtrackem, který každý hráč na první poslech rozpozná. Průběh hry je velmi jednoduchý, protože se řídí klasickými a pro hráče již známými pravidly. Celý tento výherní automat obsahuje 5 válců s 5 fixními výherními liniemi. Když se na válcích zobrazí některá z výherních kombinací, tak se vaše herní konto výrazně zvýší.

Herní symboly

Běžnými herními symboly tohoto výherního automatu jsou perníkový panáček, pestrobarevné baňky, svíčky a lízátka. Za spojení 2, 3, 4 nebo 5 takovýchto symbolů vyhrajete skvělé odměny, které začínají na 2 kreditech a maximálně můžete získat až 200 kreditů. Dále jsou v tomto výherním automatu i méně běžné symboly. Těmi jsou sněhuláci, červení dřevění vojáčci nebo zvonky. Za tyto symboly získáte výhry mnohem vyšší a například za 5 sněhuláků na jedné výherní linii vyhrajete tu nejvyšší odměnu v hodnotě 2000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti