Menu

The Legend Of Nezha

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Legend Of Nezha

Automat The Legend Of Nezha Online ZdarmaČínský folklor je plný legend a příběhů o bozích, kteří mají dobré nebo špatné vlastnosti, a kteří mezi sebou uzavírají aliance nebo konají války ohrožující lidstvo. Jednou z takových povídek je i legenda o Nezha, která je právě inspirací tohoto výherního automatu. S tímto výherním automatem tak máte šanci objevit fascinující příběh o statečnosti, kterou se někteří z čínských bohů při ochraně lidstva vyznačují.

Automat The Legend Of Nezha Online Zdarma

 

Pozadím tohoto výherního automatu je bouřka, která se nese nad mořem a tvoří obrovské vlny, které na břeh dopadají jako hromy. Ničeho se ale nebojte, protože válce tohoto výherního automatu se nachází vysoko nad mořskou hladinou. Při hraní také na válce dohlíží právě bůh Nezha.

Lidé, kteří se čínským folklorem nezabývají, asi nikdy o této legendě neslyšeli, ale to při hraní vůbec ničemu nevadí. Pravidla automatu jsou pro zkušené hráče již známá. Tento výherní automat obsahuje celkem 30 fixních výherních linií, které se rozprostírají na 5 válcích. K dispozici je zde samozřejmě i celá řada nezbytných ovládacích prvků, které vám pomohou nastavit sázky i roztočit válce.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří například pestrobarevný prstýnek, červená mašle, zlatý náramek a chrám. Za vytvoření výherních kombinací z těchto symbolů můžete vyhrát částku od 10 kreditů až po 125 kreditů, což je do začátku opravdu dobré. Méně běžnými symboly jsou symboly samotného boha Nazha, lotosového květu, ohnivého prstenu a šípu, které vám nicméně přinesou mnohem vyšší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti