Menu

Fa Cai Shen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fa Cai Shen

Automat Fa Cai Shen Online ZdarmaTento fantastický výherní automat zdarma je celý o oslavě čínského Nového roku. Naprosto celý tento výherní automat byl inspirován čínským božstvem bohatství, které oslavují v Číně právě při oslavách Nového roku. Díky tomuto skvělému výhernímu automatu zdarma můžeme i my, fanoušci výherních automatů, využít štědrosti tohoto božstva a stát se opravdovými boháči. Protože je tento výherní automat inspirovaný oslavami nového roku, je k tomu přizpůsoben i jeho celkový design. Nechte se překvapit jeho nádhernou barevností. Z celé herní obrazovky na vás bude zářit červená a zlatá barva, které vás nenechají zapomenout na to, jaké akce se v tomto výherním automatu zdarma účastníte. Celkový design automatu je jednoduše výtečný, a to po všech stránkách.

Automat Fa Cai Shen Online Zdarma

 

Práce, kterou na tomto výherním automatu online odvedl jeho tvůrce, je zkrátka úctyhodná. Samotný průběh hry vás také nezklame. Nejedná se o jeden z těch složitých výherních automatů, ale pokud jste zkušeným hráčem, můžete využít pokročilé herní nastavení. K dispozici budete mít celkem 5 válců a 28 výherních linií. Počet výherních linií můžete změnit podle vlastních preferencí, ale pamatujte si, že počet aktivovaných výherních ovlivňuje vaše šance na získání výher. Mimo to můžete změnit i hodnotu vsazených mincí, a to vždy před začátkem nového kola. Hodnota vsazených mincí také přímo ovlivňuje hodnotu pozdějších výher. Při nastavování svých sázek tak postupujte velmi opatrně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti