Menu

The Monkey King

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Monkey King

Výherní Automat The Monkey King Online ZdarmaTento výherní automat vypráví o čínské legendě, která je plná nadpřirozených tvorů s nadpřirozenými schopnostmi. Jeho hlavním tématem je tak moc a oblíbení super hrdinové.

Výherní Automat The Monkey King Online Zdarma

 

Výherní automat Monkey King vám přiblíží příběh o opičím králi, který musel cestovat kolem celého světa jedním jediným skokem. Jeho největší silou byla ale jeho magie. Díky jeho magii k sobě mohl přivolat všechny bohy nebo lidské bytosti, a právě i v tomto výherním automatu má toto kouzlo své využití. Může vám totiž přinést spoustu enormních výher.

Pozadí tohoto výherního automatu online vám ukáže prosluněnou horskou oblast a na herní obrazovce nebude chybět ani samotný opičí král. Po herní obrazovce se prohání svěží vítr, který můžete zpozorovat jemným pohybem trávy nebo větviček stromů. Celá grafická stránka je provedena ve 3D designu. Ovládací panel i válce jsou velmi diskrétní a dodávají tak tomuto výhernímu automatu spíše vzhled kresby než hry.

V tomto výherním automatu jsou použita klasická pravidla a k jeho ovládání můžete využít zjednodušené ovládací prvky umístěné pod válci. K dispozici budete mít celkem 5 válců a 30 výherních linií.

Odměny, které zde mohou hráči získat, jsou ovlivněny konkrétní výherní kombinací a hodnotou vaší celkové sázky. Pokud tedy chcete dosáhnout na vyšší výhry, tak vám doporučujeme zvýšit vaše sázky. Běžnými symboly tohoto výherního automatu jsou obrovské sloupy, zlaté mísy, červené sáčky a hora ve tvaru ruky. Mezi méně běžné symboly patří samotný opičí král, prasečí bůh, zlý čaroděj a zlatá koruna.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti