Menu

7 Brothers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

7 Brothers

7 Brothers Automat Online ZdarmaTéma tohoto výherního automatu vám možná není úplně známé. Jedná se o povídku o sedmi bratrech, kteří mají různé nadpřirozené schopnosti. Těchto sedm bratrů je naprosto identických a liší je od sebe pouze jejich speciální vlastnosti. Všech sedm bratrů používá svoje síly k dobrým skutkům a k pomoci překonání zlého císaře. Celý tento výherní automat převypravuje tuto velmi populární čínskou pohádku, kterou doplňuje 3D grafickou stránkou se spoustou tematických detailů.

7 Brothers Automat Online Zdarma

 

Než se pustíte do hraní, tak se před vámi nejdříve zobrazí malé okénko plné mincí. Vaším úkolem je projet všechny nabízené částky, až narazíte na částku, která vyhovuje vašemu hernímu rozpočtu. Hodnota mincí začíná na 0,05 a maximálně může mít hodnotu 5. Celé nastavení je tak pojato trošku jinak, ale zábavně. I v tomto výherním automatu budete mít k dispozici funkci automatické hry, kterou můžete zastavit kdykoli chcete. Výherní automat 7 Brothers se rozkládá na 5 válcích a vsadit si můžete na 25 výherních linií.

Jak vyhrát

Jakmile se pustíte do hraní, tak narazíte na všech sedm bratrů. Každý z nich má pro vás rozdílné výhry. Kluk v červeném oděvu s tradiční pózou super hrdiny vám vyplatí 750 kreditů. I všichni ostatní hrdinové vám mohou vyplatit výhry v hodnotě stovek mincí, stačí spojit pět stejných symbolů dohromady. Wild symbol tohoto výherního automatu vám přinese výhry přesahující 800 mincí, a navíc může nahrazovat všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Za 3 scatter symboly zobrazené kdekoli na válcích vyhrajete 8 spinů zdarma s násobitelem 2x. V bonusové hře si také budete muset vybrat násobitele i spiny zdarma.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti