Menu

Golden Fish Tank

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Golden Fish Tank

Výherní Automat Golden Fish Tank Online ZdarmaV zábavním průmyslu se vodní témata objevují snad už od nepaměti. Ti starší z nás si jistě budou pamatovat humra Sebastiána z klasického automatu na motivy Disneyovi pohádky s názvem Malá mořská víla nebo moderní animovaný trhák Hledá se Nemo.
Ještě za horka vám tedy přinášíme recenzi jejich nejnovější nabídky v podobě pětiválcového video automatu se 3 řádky a 25 výherními liniemi. Soudě podle screenshotů z tohoto automatu budete mít šanci okusit opravdovou bonusovou akci, kterou je tato společnost velmi známá a k tomu přidejte spoustu bonusů a skvělé vizuální efekty.

Výherní Automat Golden Fish Tank Online Zdarma

Tento výherní automat není ničím podezřelý a vypadá to, že společnost Yggdrasil pokračuje ve vytváření stejných automatů, jako byly ty předchozí. Opravdu doufáme, že jsou symboly na válcích animované, a že se společnost strefila i soundtrackem. Ale i když nebude vše perfektní, už ta současná kombinace funkcí a vizuálních efektů jistě přiláká fanoušky ještě před zveřejněním tohoto automatu. Na nás to tedy rozhodně tak fungovalo. Doposud vám nemůžeme sice říct, jestli použité funkce ovlivňují volatilitu automatu, ale s návratností k hráči blízko 97 % doufáme, že tento automat nám přinese dobré výplaty a hodiny a hodiny zábavy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti