Menu

Plagues of Egypt

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Plagues of Egypt

Výherní Automat Plagues of Egypt Online ZdarmaPlague of Egypt je nejnovějším výherním automatem společnosti Fugaso. Při hraní tohoto automatu na vás čekají re-spiny, stacked wild symboly a při hře za reálné peníze také tři progresivní jackpoty.

Výherní Automat Plagues of Egypt Online Zdarma

 

Již hlavní stránka tohoto automatu je dokonalým uměleckým dílem. Na pozadí automatu můžete například zahlédnout nádherný Egypt s dramatickou oblohou a Rudým mořem. Na pobřeží stojí Mojžíš, jehož dlouhé šaty i mašle uvázané na jeho holi se jemně pohybují v mírném vánku. Při troše pozornosti budete moci zahlédnout i několik malinkatých zvířat. Poté Mojžíš mrkne okem a podívá se směrem nahoru k obloze, aby se nechal vést svým pánem.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se 4 řádky, které se nachází na popředí obrazovky obklopené nádherně zdobenou kamennou strukturou s egyptskými hieroglyfy.

Herní symboly

Jak je známo z antických spisů, Mojžíš byl osloven svým pánem a jeho úkol byl odvést boží lid z Egypta. Mojžíš ale také dostal moc seslat na Egypt deset hrozivých prokletí. Každé z těchto prokletí představuje jeden symbol tohoto výherního automatu a má svoji vlastní hodnotu. Symboly tohoto automatu zahrnují také faraona, který je tím vůbec nejhodnotnějším symbolem. Dalšími symboly jsou voda změněna na krev, žáby, štípající hmyz, vyrážka na kůži, nemoci zvířat, krupobití, mouchy, kobylky, změna dne a noci a smrt každého prvorozeného dítěte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti