Menu

Fire Twenty Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fire Twenty Deluxe

Hrací Automat Fire Twenty Deluxe Online ZdarmaFire Twenty Deluxe je dalším zajímavým výherním automatem od vývojářské společnosti Zeus Play. Tvůrčí tým této společnosti je znám svojí tvorbou jednoduchých, ale při tom velmi adiktivních výherních automatů. Zeus Play už má na kontě spoustu známých tematických výherních automatů, ale právě díky těmto jednoduchým návykovým hrám se tato společnost proslavila. Tyto hry běžně neobsahují žádné speciální funkce, ale to v tomto případě neplatí. Očekávejte tak wild symboly, scatter hry, spiny zdarma a další bonusové funkce. Abyste se se všemi funkcemi seznámili, zvláště pokud jste nováčci, tak si zahrajte demo verzi tohoto výherního automatu zdarma. Snadno se tak naučíte tento automat ovládat a získáte i představu o jeho funkcích. Nám se líbila hlavně jeho štědrost.

Hrací Automat Fire Twenty Deluxe Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu budete mít k dispozici celkem 5 válců a 20 výherních linií. Velmi zajímavé jsou scatter výhry tohoto automatu. Hledejte tak scatter symboly a odemknete ne jen jednu nebo dvě, ale hned několik bonusových kol. Mimo to máte také šanci vyhrát rovných 10 000 kreditů. A pokud vás ani to neuspokojí, tak je tu bonusová hazardní hra. Hazardní hra vám umožní zdvojnásobit vaše výhry, ale buďte velmi opatrní, pokud v hazardní hře prohrajete, tak přijdete i o vaši původní výhru. Co se týče samotného výherního automatu zdarma, tak nečekejte přílišnou novotu. Jeho symboly jsou navrženy opravdu běžnou formou a zobrazují jednotlivé druhy ovoce, které už znáte ze spousty jiných výherních automatů. Doprovodná hudba bude udržovat skvělé tempo hry po celou dobu vašeho hraní. Celkově se tak jedná o skvělou hru, která splní všechny vaše hráčské touhy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti