Menu

African Spirit

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

African Spirit

African Spirit Automat Online ZdarmaAfrican Spirit je výherním automatem, ve kterém se dozvíte něco více o temných kouzlech a inspirativních technikách voodoo, černé magie, starověkých kleteb a o šamanech. Pokud nemáte žádné předsudky, tak si tento výherní automat jistě skvěle užijete.

African Spirit Automat Online Zdarma

 

Nechte si vypomoci od slunečných bohů a bohů deště a budete moci osvobodit tohoto afrického ducha, který byl polapen. Bohům je při celém tomto rituálu zpívána kmenová píseň, která funguje jako jejich oběť.

Funkce automatu

Animace i grafická stránka tohoto výherního automatu jsou velmi kvalitní. Zvláště si pak všimněte detailů, jako jsou například vyřezávané prvky hrozivých masek, které se na válcích objevují jako symboly. Všimněte si také dvou ohnivých fater, které se nachází na obou stranách válců a jejich žhavé plameny dosahují až k nebesům.

Hudební doprovod automatu je zajímavý a po celou dobu hry graduje. Možná ale budete chtít po nějaké době hudbu trošku vypnout. Před hraním byste se také měli zaměřit na to, jakým způsobem se válce tohoto výherního automatu točí.

Automat obsahuje celkem 20 výherních linií a sázky se mohou pohybovat od 0,01 až do 5 mincí. Nejvíce je tak možné vsadit 100 mincí.

Speciální herní symboly

Speciální symboly tohoto výherního automatu zahrnují scatter symbol v podobě antilopí lebky zobrazené na modré masce. Wild symbolem je pak gepard s rudě červeným zrakem a tlamou otevřenou k útočnému stisku. A nakonec je zde bonusový symbol, kterým je oštěp.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti