Menu

Duck of Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Duck of Luck

Automat Duck of Luck Online ZdarmaNázev Duck of Luck byl dán tomuto výhernímu automatu na základě jedné legendy. Některým hráčům může na první pohled připadat, že se v tomto výherním automatu snad jedná o lovení divoké zvěře, ale není to pravdou. Téma tohoto výherního automatu od společnosti Casino Technology totiž vychází z čínské kultury, kde jsou zlaté kachny symbolem štěstí. Celý vzhled automatu je také sladěn s tématem a přiblíží tak hráčům asijskou kulturu.

Automat Duck of Luck Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat je protkaný zlatem a legendami. Automat obsahuje pět ohnivých válců, na kterých je rozprostřeno 25 výherních linií. Tento počet je v dnešní době považován již jako standard. Ovládací prvky se nachází na spodní straně válců a po stranách válců se nachází dva sloupce plné barevných polí, které se rozsvěcují podle počtu aktivních výherních linií. Při hraní pak hráče bude doprovázet sladěný soundtrack.

Hudební doprovod tohoto automatu je kouzelný a nebude hráče během hraní vůbec rušit. Výherní automat Duck of Luck proto patří právě mezi automaty, které hráči vydrží hrát i po dlouhé hodiny. Vizuální stránka automatu vypadá opravdu nádherně a hrát je možné i na celé obrazovce.

Speciální herní funkce

Wild symbolem tohoto automatu je zlatá kachna. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a zvýšit tak šance hráčů na získání vyššího počtu výher. Po získání jakékoli výhry si mohou hráči také dobrovolně zahrát hazardní hru a svoji výhru tak zdvojnásobit. Rizikem je pouze nesprávné uhodnutí karetní barvy a ztráta aktuální výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti