Menu

Bavarian Forest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bavarian Forest

Výherní Automat Bavarian Forest Online ZdarmaVýherní automat Bavarian Forest vám představí divokou přírodu střední Evropy, kterou vám na válce tohoto automatu přinesla společnost Casino Technology. Bavorsko se nachází v jižní části Německa a je známé také díky zámku Neuschwanstein, odkud pochází slavný Octoberfest.

Výherní Automat Bavarian Forest Online Zdarma

 

Bavorský les není sice příliš zaměřen na atraktivní vizuální stránku, ale i tak je jeho design velmi kvalitní. Budete tak moci nasát klid bavorských lesů, které jsou plné zvířat. Žádné pivní tradice na válcích tohoto automatu proto nečekejte.

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují veverky, medvědy, ptáky, ježky a lišky. Z hlediska německé tradice je symbol ježka velmi důležitý, protože se nachází ve spoustě tamních lidových pohádek. Narazit také můžete na symboly písmen a obrázek muže, který je oblečen v tradičním bavorském kroji. Pozadí automatu tvoří neprůhledný les tvořící za válci nádhernou zelenou zeď. Díky tomuto detailu má celý automat nádherný přírodní vzhled, který ve vás vyvolá klid. Speciální symboly tohoto výherního automatu zahrnují násobitele výher, wild symboly a scatter symboly. Wild symbolem je medvěd a maximální jackpot nabízený tímto automatem dosahuje 150 mincí.

Funkce automatu

Tento výherní automat nabízí plynulou a jednoduchou hru, která postrádá jakékoli zádrhely. Automat se rozkládá na 5 válcích a obsahuje 25 výherních linií. Počet výherních linií je nastavitelný, což znamená, že si jejich počet můžete upravit podle sebe. Hodnota vsazených mincí začíná od 0,01 do 0,2. Grafickou stránku i hudební doprovod si můžete na spodní stránce automatu mezi ostatními ovládacími prvky také přenastavit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti