Menu

Gentleman Thief

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gentleman Thief

Hrací Automat Gentleman Thief Online ZdarmaVýherní automat Gentleman Thief je určený speciálně pro všechny hráče, kteří se cítí být gentlemany. V tomto online automatu se totiž proměníte na vzdělaného lupiče, který se v převleku za znalce umění snaží uniknout pařížské policii s ukradenými obrazy z tamních galerií.

Hrací Automat Gentleman Thief Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu se nachází spousta vysoce cenných maleb, které čekají jen na to, až je ukradnete. K dispozici budete mít 5 válců s 25 výherními liniemi. Počet aktivních výherních linií si ale můžete nastavit podle sebe. Vaše sázky na výherní linii se mohou pohybovat od 1 centu až po 1 dolar. Pro získání výher musíte na výherních liniích tvořit výherní kombinace z alespoň třech stejných symbolů. Výherní kombinace musí být vytvořeny vždy ve směru zleva doprava a na každé výherní linii bude vyplacena pouze ta nejvyšší výhra.

Herní symboly

Speciálními funkcemi tohoto výherního automatu jsou wild symboly a spiny zdarma. V nabídce budete mít také bonusovou funkci, ve které musíte otevřít šest sejfů a objevit, jaké poklady se v nich skrývají. Tyto sejfy můžete otevřít pomocí dynamitu, proto se připravte na pořádný výbuch.

Ovládání tohoto výherního automatu se nachází pod válci, kde můžete nastavit hodnotu vaší sázky i počet aktivních výherních linií. Také je zde tlačítko pro rychlé nastavení maximální sázky a pro spuštění automatické hry. Zobrazit také můžete dosavadní zůstatek vašeho účtu.

 

No comments

Napsat komentář