Menu

Gentleman Thief

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gentleman Thief

Hrací Automat Gentleman Thief Online ZdarmaVýherní automat Gentleman Thief je určený speciálně pro všechny hráče, kteří se cítí být gentlemany. V tomto online automatu se totiž proměníte na vzdělaného lupiče, který se v převleku za znalce umění snaží uniknout pařížské policii s ukradenými obrazy z tamních galerií.

Hrací Automat Gentleman Thief Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu se nachází spousta vysoce cenných maleb, které čekají jen na to, až je ukradnete. K dispozici budete mít 5 válců s 25 výherními liniemi. Počet aktivních výherních linií si ale můžete nastavit podle sebe. Vaše sázky na výherní linii se mohou pohybovat od 1 centu až po 1 dolar. Pro získání výher musíte na výherních liniích tvořit výherní kombinace z alespoň třech stejných symbolů. Výherní kombinace musí být vytvořeny vždy ve směru zleva doprava a na každé výherní linii bude vyplacena pouze ta nejvyšší výhra.

Herní symboly

Speciálními funkcemi tohoto výherního automatu jsou wild symboly a spiny zdarma. V nabídce budete mít také bonusovou funkci, ve které musíte otevřít šest sejfů a objevit, jaké poklady se v nich skrývají. Tyto sejfy můžete otevřít pomocí dynamitu, proto se připravte na pořádný výbuch.

Ovládání tohoto výherního automatu se nachází pod válci, kde můžete nastavit hodnotu vaší sázky i počet aktivních výherních linií. Také je zde tlačítko pro rychlé nastavení maximální sázky a pro spuštění automatické hry. Zobrazit také můžete dosavadní zůstatek vašeho účtu.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti