Menu

Grand Sumo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Grand Sumo

Výherní Automat Grand Sumo Online ZdarmaJedná se o nový výherní automat od společnosti Fugaso, ve kterém budete moci získat výhry 720 způsoby. Téma tohoto automatu našlo svoji inspiraci v Japonsku a ukáže vám některé z hlavních prvků této kultury. Tím nejzajímavějším na tomto automatu jsou ale rozhodně zápasníci Sumo, kteří vám na válcích automatu předvedou jednotlivé bojové pozice.

Výherní Automat Grand Sumo Online Zdarma

 

Sumo je jedním z těch nejstarších zápasnických sportů a originálně pochází z Japonska. V dnešní době se sumo praktikuje pro obrovský zájem fanoušků, stejně jako box, který také dokáže přitáhnout davy lidí.

Pro hraní tohoto výherního automatu se musíte postavit do bojového kruhu, kde se nachází dva zápasníci sumo, hosteska a rozhodčí. Pokud se zápasníků sumo nebojíte, tak se v klidu seznamte s jednotlivými symboly tohoto automatu, protože mezi nimi naleznete těchto symbolů hned několik. Mimo zápasníků sumo je zde i kapr Koi, miska se sushi a tradiční japonské ornamenty. Všechny tyto symboly jsou vlastně talismany pro štěstí, které jsou v Asii typické.

Funkce automatu

Válce tohoto výherního automatu byly sestaveny tak, aby vypadaly jako diamant. Na okrajových válcích se nachází tři symboly, na druhém a čtvrtém válci se nachází 4 symboly a na prostředním válci se nachází 5 symbolů. Výherní linie zde nejsou nijak vyznačeny, protože výhry můžete tvořit všemi směry. Stačí, když stejné symboly zobrazíte na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo. Než se pustíte do hraní, nastavte si ještě hodnotu sázky podle vašeho herního rozpočtu. Hodnota sázek se může pohybovat od 0,20 až do 30,00 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti