Menu

Zeus 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Zeus 2

Automat Zeus 2 Online ZdarmaZeus 2 je pokračováním velmi oblíbeného výherního automatu zdarma s názvem Zeus, který pochází z dílny vývojářské společnosti Habanero. Tento úžasný výherní automat zdarma je také inspirovaný mytologií antického Řecka, a i když je tento výherní automat pokračováním předchozího vydání, má naprosto jedinečné prvky. I ti hráči, kteří se ke hraní prvního dílu tohoto výherního automatu zdarma nedostali, si i tento výherní automat mohou užít opravdu naplno. Tento herní automat online je navíc ještě lepší než jeho předchozí verze, hlavně co se týče jeho kvality. Grafická stránka, animace a další mediální prvky jsou té nejvyšší kvality.

Automat Zeus 2 Online Zdarma

 

Systém odměn je také vylepšený. Jednotlivé výhry jsou vyšší, což je pro hráče mnohem výhodnější, než bylo v původním díle. Samotná hra pak není žádnou záhadou a její ovládání je jednoduché i pro naprosto nezkušené hráče. K dispozici zde máte celkem 5 válců a 25 výherních linií, které jsou pokryty antickými bohy. Rozvržení automatu je opravdu klasické. Před zahájením vaší hry si nejdříve musíte stanovit své sázky. Hodnotu sázky můžete změnit nastavením hodnoty vsazených mincí a počtu výherních linií. Jakmile máte potřebné nastavení hotové, stačí už jen kliknout na tlačítko Spin. Vaše získané výhry můžete zdvojnásobit hraním hazardní mini hry. Je to sice riskantní, ale docela zábavné. V tomto výherním automatu zdarma na vás čeká celkem 9 různých symbolů, které vám nabídnout skvělé výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti