Menu

Fruitastic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruitastic

Hrací Automat Fruitastic Online ZdarmaFruitastic je velmi jednoduchý výherní automat zdarma, který je příkladem klasických ovocných automatů. Jedná se o tříválcový výherní automat se třemi řádky a 5 výherními liniemi. To ale neznamená, že je tento výherní automat méně zábavný nebo není tak kvalitní. Je to totiž právě naopak. Jednoduchost tohoto vynikajícího automatu zdarma dokáží ocenit jak nováčci, tak i profesionální hráči. V tomto výherním automatu však nenarazíte na scatter symboly ani na wild symboly. Čeká vás ale velmi zajímavá bonusová hra, která je naprosto jedinečná. Jedná se o diamantový bonus. Je to jednoduchá bonusová hra, ve které budete mít příležitost vyhrát podstatné peněžní částky. Mimo diamantových bonusových symbolů je tento výherní automat naplněn i dalšími symboly.

Hrací Automat Fruitastic Online Zdarma

 

Jedná se o velmi dobře známé klasické herní symboly, jako jsou například zvony, hvězdy, bary a diamanty. Na rozdíl od ovocných symbolů vám tyto symboly vyplatí vyšší výhry. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu je zvon, který vám v každém kole může vyplatit až 7500 mincí. Zvon následuje symbol hvězdy, který vám vyplatí až 2000 mincí. Všechny ovocné symboly pak mohou vyplatit výhry v hodnotě až 400 mincí a fungují také jako násobitelé 2x. Výhry v tomto hracím automatu nejsou až tak časté a důvodem bude zřejmě nižší počet výherních kombinací. Pokud máte ale dostatek trpělivosti, tak vám tento výherní automat na cestu domů napakuje pytel plný peněz.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti