Menu

Fresh Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fresh Fortune

Automat Fresh Fortune Online ZdarmaFresh Fortune je jednoduchý, ale naprosto úchvatný výherní automat zdarma, ve kterém budete mít nekonečně mnoho příležitostí na získání výher. Tento skvělý výherní automat zdarma je výtvorem vývojářské společnosti BF Games. V podstatě se jedná o svěží ovocný výherní automat. Jakmile se pustíte do hraní, narazíte na spoustu šťavnatých ovocných symbolů. Mimo ovoce jsou zde ale také drahé kameny a zvony. Tento výherní automat má pouze 5 válců se třemi řádky, ale celkový počet výherních linií je 243. A právě díky tomuto skvělému rozvržení můžete získat své výhry téměř při každém zatočení. Výherní automat Fresh Fortune také nabízí hazardní hru. Každou vaši výhru si můžete ponechat, nebo ji vložit do hazardní hry a vynásobit ji.

Automat Fresh Fortune Online Zdarma

 

Podstupujete tak ale určité riziko, protože hazardní hra vás může připravit o celou vaši výhru. Grafická stránka a animace jsou nádherné a opravdu pestrobarevné. Tento veselý design si rozhodně užijete. Co se týče samotné hry a pravidel, tak ta jsou velmi jednoduchá. Nejdříve musíte nastavit vaši sázku. Věříte-li si, tak můžete využít možnosti hraní s maximální sázkou. Stačí stisknout tlačítko Max Bet. Maximální sázka činí dohromady 50 mincí a právě s touto sázkou můžete vyhrát ty nejvyšší výhry. Tento výherní automat zdarma neobsahuje mimo wild symbolu žádné další bonusové funkce. Wild symbol může nahradit všechny ostatní hrací symboly a změnit nevýherní kombinace ve výherní. Tím nejcennějším symbolem je symbol 7, který vám při hře s maximální sázkou vyplatí 2000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti