Menu

Diamond Vapor

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Diamond Vapor

Automat Diamond Vapor Online ZdarmaVýherní automat Diamond Vapor se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi. Jedná se o jeden z prvních výherních automatů, které byly vytvořeny na téma elektronických cigaret. Které se stávají moderním trendem. Automat má velmi dobré vizuální efekty a obsahuje také štědré výhry, spiny zdarma a wild symboly. Pokud vám tedy nevadí hrát automaty s vyšším rizikem, tak je tento automat naprosto skvělou volbou.

Automat Diamond Vapor Online Zdarma

 

Nezáleží na tom, zda chcete ke hraní použít počítač nebo mobilní telefon, v obou případech vám design a nádherné animace naprosto vyrazí dech. Co se týče sázek, tak na každou výherní linii je možné si vsadit až 10 mincí, jejichž hodnota začíná na 0,01.

Součástí tohoto výherního automatu je také hazardní hra, ve které se musíte rozhodnout, jakou ze dvou elektronických cigaret použijete. Vyhrajete v případě, že vaše elektronická cigareta vytvoří více kouře než dealerova. Pokud se vám poštěstí tak můžete tuto hazardní hru opakovat až pětkrát po sobě.

Bonusy a symboly

Výherní automat Diamond Vapor obsahuje pět méně hodnotných symbolů, které mají podobu náplní do elektronických cigaret. Mezi čtyři nejhodnotnější symboly pak patří například logo automatu a elektronická cigareta.

Wild symbol použitý v tomto výherním automatu slouží jako náhrada za všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Za tři nebo více scatter symbolů získáte 2000 mincí a aktivujete také 10 spinů zdarma. Během spinů zdarma můžete třemi scatter symboly aktivovat dodatečné spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti