Menu

2027 ISS

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

2027 ISS

2027 ISS Automat Online ZdarmaVýherní automat 2027 ISS se rozkládá na 5 válcích s 9 výherními liniemi. Tento výherní automat se vyznačuje vysokým rozptylem, dvojitými wild výhrami, speciálními bonusy a různými a velmi lukrativními spiny zdarma, které mohou trvat donekonečna.

2027 ISS Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu je možné vsadit 10 mincí na každou výherní linii. Hodnota jednotlivých mincí se pohybuje od 0,01 do 1 kreditu. Počet výherních linií ale změnit nelze, protože jsou nastaveny fixně. Součástí automatu je hazardní hra, kterou si zahrát můžete nebo ne. Cílem této hry je vytáhnout si kartu s vyšší hodnotou, než je dealerova karta.

Bonusy a symboly

Tento výherní automat obsahuje celkem 10 symbolů, z nichž jedna polovina jsou symboly s nižší hodnotou a druhá polovina jsou symboly s vyšší hodnotou. Dva nejhodnotnější symboly vám vyplatí výhry i pouze při vytvoření výherní kombinace ze dvou symbolů na aktivní výherní linii.

Tím nejlepším symbolem tohoto výherního automatu je wild symbol který vám vyplatí až 10 000 mincí. Při jeho využití k náhradě chybějících symbolů bude hodnota vaší výhry navíc zdvojnásobena.

Scatter symboly aktivují bonusovou hru, ve které na vás čeká nekonečně mnoho spinů zdarma. Scatter symboly k aktivaci spinů zdarma potřebujete minimálně tři. Během spinů zdarma budou všechny vaše výhry vynásobeny třikrát a spiny zdarma budou trvat tak dlouho, dokud budete mít v nádrži pohonnou hmotu. Bonusová hra bude ukončena při vyčerpání veškeré pohonné hmoty a nemáte k dispozici žádný další benzín.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti