Menu

Platinum Lightning

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Platinum Lightning

Automat Platinum Lightning Online ZdarmaBáje a pověsti jsou jedním z těch nejlepších a nejzábavnějších zdrojů, ale mají zároveň také schopnost spoustu lidí inspirovat natolik, aby se dokázali posunout kupředu. Báje a pověsti zkrátka skrývají vždy nějakou radu nebo poslání. Tento výherní automat zpracovává báje a pověsti ze Skandinávie, Norska a Říma a naleznete ho na platformě BGaming. Ve výherním automatu Platinum Lightning budete mít za úkol získat nebeské kouzlo, které dokáže začarovat všechny milovníky výherních automatů.

Automat Platinum Lightning Online Zdarma

 

Cesta slávy se ve většině případů křižuje s cestou moci. Tématem tohoto hracího automatu jsou bájní bohové, hrdinové a polobohové, které vlastní nebeské kreatury a nacházejí se na zlatem pokryté herní ploše. Přesvědčte se, že byly vynaloženy všechny snahy proto, aby válce upoutali hráčovu pozornost.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Abyste mohli začít hrát, musíte nastavit vaše sázky. Na každou výherní linii si můžete vsadit jednu minci, která může mít hodnotu od 10 centů až po 1 dolar. Pokud si tedy chcete zahrát na maximum, můžete si vsadit až 25 dolarů.

Výherní symboly

Mezi běžné herní symboly patří Neptun, Themis, mořské panny, medúza, jednorožci a amazonky.

Mezi ty nejmocnější symboly tohoto výherního automatu patří elektrizující koule, potopená loď a Minotaur. Potopená loď zde zastupuje wild symbol, který může nahradit všechny ostatní herní symboly. Výherní kombinace vytvořená pomocí wild symbolu také bude vynásobena 77x, 777x nebo 777x, při použití 3, 4 nebo 5 wild symbolů.

Mezi další speciální symboly této automatové hry patří scatter symbol, kterým je samotný vládce bohů Zeus. Minotaur vám na druhou stranu přinese až 10 spinů zdarma nebo 10 bonusových her.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti