Menu

Purple Hot 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Purple Hot 2

Hrací Automat Purple Hot 2 Online ZdarmaPurple Hot 2 je výherním automatem od společnosti Casino Technology, který vychází z výherního automatu Purple Hot. Jedná se o velmi jednoduchou automatovou hru, která nevyžaduje od hráčů nic jiného, než automat spustit a roztočit válce.

Hrací Automat Purple Hot 2 Online Zdarma

 

Tvůrci tohoto výherního automatu se snažili naprosto vše ponechat co nejjednodušší, proto se v tomto automatu hráči nesetkají se všemi speciálními funkcemi, které znají z jiných automatů. Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Výherní linie jsou rozděleny na dvě poloviny. 12 výherních linií je na pravé straně a 13 výherních linií je na levé straně. Toto rozvržení znamená pro hráče více šancí na získání výher.

Funkce tohoto automatu jsou pouze základní a zahrnují naprosto vše, co hráči od výherních automatů očekávají. Hráči si v tomto automatu mohou vsadit jednu minci na každou výherní linii a její hodnota se může pohybovat v rozmezí od 1 do 20 centů. Jedná se na jediný rozdíl mezi výherním automatem Purple Hot a Purple Hot 2, kde si hráči mohli vsadit pouze 10 centů na výherní linii. Tento výherní automat obsahuje 25 výherních linií, a proto činí maximální sázka 5 dolarů.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou základní a vůbec ničím hráče nepřekvapí. Na válcích se nachází běžné ovocné symboly melounů, třešní, pomerančů a jablek. Pomeranče a jablka mohou hráčům vyplatit výhry v hodnotě 500 mincí. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol šťastné sedmičky. Za pět 7 spojených na jedné výherní linii je možné získat 5000 mincí. Scatter symbolem je trs banánů.

 

One comment

  1. Bystrík Dufek napsal:

    Je to super chcem hrať

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti