Menu

Super Multitimes Progressive HD

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Super Multitimes Progressive HD

Výherní Automat Super Multitimes Progressive Online ZdarmaAutomat Super Multitimes Progressive HD je v podstatě tradičním výherním automatem pocházejícím od společnosti iSoftbet. V tomto výherním automatu na vás čeká spousta jedinečných prvků a převratů. Před vámi se otevře lákavé 3D prostředí s neobyčejnou HD grafikou, která vás během hry bude skvěle bavit. Mimo excelentní grafiky získáte také skvělé bonusy a násobitele. Jedinečná je také bonusová hra se čtyřmi úrovněmi, která hráčům v každé úrovni nabídne progresivní jackpot. Pro hraní na tomto automatu se nemusíte nikde registrovat. Tak neváhejte a otestujte vaše schopnosti roztočením válců tohoto průlomového automatu.

Výherní Automat Super Multitimes Progressive Online Zdarma

 

Tento výherní automat má tradiční téma. Před vámi se objeví tři řádky a 5 válců, které můžete roztočit jak na vašem počítači, tak i na mobilních zařízeních. Zahrát si můžete s jakýmkoli počtem vsazených mincí, které můžete podle libosti měnit. Vaše sázka se může pohybovat od 0,01 do 25 mincí. Chcete-li ale hrát o progresivní jackpot, musíte vsadit 5 mincí na každou výherní linii. Výhry v tomto hracím automatu získáte za spojení stejných symbolů, které tvoří výherní kombinace.
Symbol dolarového znaku vám nabídne ty nejvyšší výhry. Za spojení 3, 4 nebo 5 těchto symbolů na jedné výherní linii získáte 4000, 6000 nebo 8000 mincí. Výherní kombinace se tvoří ve směru zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. Protože se jedná o klasický výherní automat, tak se v něm setkáte i s klasickými symboly. Jedná se o modrou sedmičku, červenou sedmičku, třešně a zvony. Výhry vám přinese dokonce i spojení červených a modrých sedmiček se symbolem bar, pokud se tato kombinace nachází na aktivní výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti