Menu

Candy Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Candy Cash

Výherní Automat Candy Cash Online ZdarmaVýherní automat Candy Cash je automatovou hrou, která byla inspirována všemi možnými bonbóny. Jednotlivé symboly tohoto automatu zdarma mají tvar bonbónů a cukrátek a dovedou vás k opravdu sladkým výhrám. Tak na nic nečekejte a vrhněte se do tohoto pestrobarevného sladkého světa.

Výherní Automat Candy Cash Online Zdarma

 

I když od tohoto výherního automatu možná nebudete očekávat příliš mnoho, jeho grafická stránka vás svojí kvalitou rozhodně překvapí. Pozadí automatu je dvourozměrné a zobrazuje pastelově modrou oblohu s několika mráčky. Jednotlivé herní symboly jsou umístěny na průhledných válcích a jsou vytvořeny v HD kvalitě. Budete si tak připadat, jako byste se celou dobu dívali na obrovské pohybující se cukrátko.

Počet výherních linií v tomto automatu je 20 a aktivovat jich můžete takový počet, jaký chcete. Válců je pět a na každém z nich jsou tři symboly. Po nastavení sázky můžete zahájit vaše hraní. Vsadit si při tom můžete od 0,5 do 2 kreditů. Válce roztočíte zeleným tlačítkem s nápisem spin.

Jak hrát

V tomto výherním automatu máte možnost využít i funkci automatické hry, kterou nastavíte a upravíte v menu. V tomto případě se budou válce točit automaticky za vás a vám bude jen zbývat posadit se a dívat se na točící se symboly. Vaše výhry budou na vás herní účet přičítány také automaticky.

Herní symboly

Část herních symbolů tvoří tradiční symboly karet. Jedná se o 10, kluka, královnu, krále a eso. Ty nejhodnotnější symboly mají formu dolarového znaku a bílých a modrých bonbónů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti