Menu

Unicorns

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Unicorns

Automat Unicorns Online ZdarmaVýherní automat Unicorns je tou správnou automatovou hrou pro vás, pokud máte rádi jednorožce a pohádkově roztomilý design. Hlavním prvkem tohoto výherního automatu jsou právě jednorožci, kteří jsou naprosto nádherní. Pozadí automatu je energické, světle modré a rozmarné a po obou stranách válců se vznáší bublinky s čísly, které označují jednotlivé výherní linie. Veškeré možné výhry jsou uvedeny v přehledné tabulce výher, které porozumí i naprostí začátečníci. Speciálními symboly tohoto automatu jsou jednorožci, stromy a duha. Při tvoření výherních kombinací se zaměřte na symbol jednorožce, který pro vás má jedno překvapení.

Automat Unicorns Online Zdarma

 

Mechanismus fungování tohoto výherního automatu je velmi zajímavý. K dispozici budete mít 30 výherních linií a aktivovat můžete jakýkoli počet od 1 do 30. Všechny výhry se v tomto automatu vyplácí ve směru zleva doprava a na každé výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra, která bude vynásobena hodnotou vaší sázky.

Speciální herní funkce

Wild symbolem tohoto výherního automatu jsou jednorožci, kteří jsou postaveni na zadních. Za dva wild symboly můžete získat opravdu skvělé výhry. Wild symboly se na válcích objevují náhodně a fungují jako expandující symboly a mohou tak zabrat celý válec. Wild symboly mohou nahradit všechny ostatní herní symboly mimo bonusových symbolů a symbolů spinů zdarma.

V tomto výherním automatu si také užijete spoustu spinů zdarma a bonusových her. V rámci spinů zdarma budete moci roztočit válce naprosto zdarma a budete při tom mít vyšší šance na získání skvělých výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti