Menu

Princess of Sky

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Princess of Sky

Výherní Automat Princess of Sky Online ZdarmaVýherní automat Princess of Sky byl inspirován pohádkovým příběhem a také díky tomu se nachází v naprosto kouzelném prostředí. Tento výherní automat si můžete zahrát na platformě společnosti BGaming a nabídne vám klidné, mírumilovné a překrásné prostředí, ve kterém se nemusíte ničeho obávat a můžete se tak soustředit pouze a jen na vaše výhry a peněžní odměny.

Výherní Automat Princess of Sky Online Zdarma

 

Výherní automat Princess of Sky se nachází na obloze a během hraní nezaslechnete žádnou doprovodnou hudbu. Veškeré zvukové efekty byly minimalizovány a jsou přítomny pouze při točení válců nebo ohlášení výher. I přes to ale výherní automat Princess of Sky vypadá naprosto skvěle, pokud ovšem nejste alergičtí na pohádkové příběhy nebo na samotné princezny.

Průběh hry je v tomto výherním automatu velmi jednoduchý, ale rozhodně mu to neubírá na jeho zábavnosti. Automat se rozkládá na 5 válcích s 9 výherními liniemi. Počet výherních linií je možné si nastavit, stejně tak jako hodnotu vaší sázky. Sázky se mohou pohybovat od 0,10 až do 1 mince. K nastavení sázky využijte jednoduše tlačítek + a -, které se nachází přímo na hlavní obrazovce. Aktivovat výherní linie je také možné přímo zde a pro jednoduché nastavení maximální sázky poslouží tlačítko Max Bet.

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje celkem osm symbolů. Jejich přehled naleznete v tabulce výplat. Symboly začínají tradičně obrázky hracích karet od 10 až po krále. Zbytek tematických symbolů zahrnuje růžově zabalené dárky, zlaté klíče, královskou korunu a diamantový prsten.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti