Menu

Aztec Magic Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Aztec Magic Deluxe

Aztec Magic Deluxe Automat Online ZdarmaI když byla existence Aztécké říše velmi krátká, pouze od 14. do 16. století, zanechala tato civilizace ve střední Americe obrovské kulturní dědictví v podobě pyramid a obrovských měst, která jsou známá po celém světě. V dnešní době se jedná již pouze o ruiny, ale stále nabízí naprosto neuvěřitelný dojem.

Aztec Magic Deluxe Automat Online Zdarma

 

Společnost BGaming vám nyní nabízí pohled na aztéckou civilizaci pomocí tohoto výherního automatu Aztec Magic Deluxe. Tento výherní automat je naprosto nádherný a jeho symboly jsou navrženy opravdu dokonale. Ke hraní budete mít k dispozici celkem 5 válců a 15 výherních linií. Válce tohoto výherního automatu se nachází na vínem pokrytém chrámu, který je již v ruinách. Chrám je osvětlen pochodněmi a ke každému válci patří jedna pyramida, kterou můžete zahlédnout na pozadí pokrytém bujnou džunglí. V tomto výherním automatu na vás ale čekají také speciální funkce, jako jsou násobitelé výher, spiny zdarma nebo scatter symboly.

Herní symboly

Těmi nejméně hodnotnými symboly v tomto hracím automatu jsou karetní symboly, které ale vypadají, jako by byly vytesané přímo do kamene. Na tyto symboly pak navazuje symbol zlaté mince a bronzová soška některého boha. Mezi ty hodnotnější symboly patří aztécký král, který vám vyplatí až 40x hodnotu vaší sázky na jednu linii. Pokud ale zobrazíte tohoto krále na celých prvních dvou válcích, pak bude vaše sázka vynásobena 5000x. Jedná se zároveň o wild symbol, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a tvořit tak více výherních kombinací. Scatter symbolem tohoto výherního automatu je mladá žena. Zobrazte na válcích alespoň tři tyto symboly a aktivujete spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti