Menu

Wild Wild Chest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Wild Chest

Automat Wild Wild Chest Online ZdarmaWild Wild Chest je rozhodně jedním z těch nejvíce vzrušujících a napínavých výherních automatů zdarma, na který na trhu můžete narazit. Tento výherní automat vás nechá vyzkoušet si život na opravdovém divokém západě, ale mimo tohoto vám také dokáže otevřít cestu ke všem vašim nejtajnějším snům nabídkou enormních peněžních výher. Ten nejvyšší jackpot tohoto výherního automatu zdarma dosahuje až neuvěřitelný 2000násobek vaší úvodní sázky. Maximálně při tom můžete vsadit až 500 dolarů. Tak si jen představte, jak vysoká tato výhra v reálném světě může při hraní s tou nejvyšší sázkou být.

Automat Wild Wild Chest Online Zdarma

 

Na druhou stranu je tento úžasný výherní automat zdarma také plný bonusových funkcí. Jednou z těch nejzajímavějších bonusových funkcí jsou wild dívky. Wild dívky jsou ještě divočejší v rámci spinů zdarma, ale narazit na ně můžete i ve hlavní hře. Během hlavní hry vám tyto divoké dívky nabídnou až 1000 mincí. Jejich specialitou je měnit nevýherní kombinace na výherní. Mimo wild dívek jsou v nabídce také spiny zdarma, které jsou mnohem štědřejší než hlavní hra. Nechybí ani okamžité výhry. Dalšími bonusovými funkcemi jsou bonusová funkce šťastné truhlice a šťastné re-spiny. Jedná se v podstatě o pětiválcový výherní automat s 20 fixními výherními liniemi. Samozřejmostí jsou základní výherní kombinace, které vám přinesou výplaty v rozmezí od 10 do 320 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti