Menu

The Red Chamber

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Red Chamber

Výherní Automat The Red Chamber Online ZdarmaVýherní automat The Red Chamber vám nabízí možnost poznat jedinečnou a velmi bohatou kulturu starověké Číny. Těšit se tak můžete na napínavý a vzrušující herní zážitek.

The Red Chamber je video automat určený pro hráče, kteří mají v oblibě realistické a dech beroucí herní prostředí. V tomto případě bylo toto herní prostředí inspirováno starověkou Čínou a její kulturou. Hráči zde mají možnost vyhrát opravdu vysoké částky a celou hru si užít opravdu naplno.

Výherní Automat The Red Chamber Online Zdarma

Výherní automat The Red Chamber vám otevře dveře do nádherného a tajemného červeného sálu. Všechny válce byly orámovány elegantními dřevěnými budovami, které se nachází uprostřed nádherné a rozkvetlé tradiční čínské zahrady. Čekají na vás malá jezírka pokrytá lotosovými květy a spousta malých mostů. Celé scenérii to jen přidává na kráse. Setkat se také můžete s velmi elegantní ženou, která je oblečena v tradičním kimonu. Tato kráska bude stát celou dobu na kraji válců a bude pozorovat každý váš pohyb.

The Ted Chamber je nádherný výherní automat, který je navíc velmi jednoduchý. Začátečníkům bude stačit pouze jediný pohled na ovládací panel, který se nachází pod válci, a hned budou vědět, co mají dělat. Herní pole tohoto výherního automatu obsahuje 5 válců s 25 fixními výherními liniemi. Ke každé výherní kombinaci, kterou můžete na válcích vytvořit, se pojí konkrétní peněžní odměna. K nastavení sázek na linii využijte nabízenou šipku nahoru a dolů. Jakmile budete s potřebnými úpravami hotoví, stačí už jen roztočit válce.

Symboly tohoto výherního automat představují šperkovnice, talíře a čajové konvice. Dalšími symboly jsou například členové císařského dvoru, náhrdelníky a peněženky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti