Menu

Gangster World

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gangster World

Automat Gangster World Online ZdarmaNa platformě společnosti Apollo Games si můžete zahrát výherní automat Gangster World, který pro vás má připraveny neuvěřitelné výhry. Vaším úkolem je snažit se utéci před policií a úspěšně zásobit noční podniky a herny alkoholem. Při hraní na vás budou navíc čekat i speciální funkce, jako dvojnásobné výhry, spiny zdarma, lepivé symboly a náhodné wild symboly.

Funkce výherního automatu

Tento výherní automat neobsahuje progresivní jackpot a celou hrou vás budou doprovázet ozbrojení gangsteři, kteří mají během prohibice velmi napilno. Dobrodružné atmosféře celého automatu přispívá i dynamický soundtrack a 3D akční scénky, které rozhodně upoutají vaši pozornost.

Automat Gangster World Online Zdarma

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují karetní symboly od kluka až po eso, zbraně, mafiánský klan, šerifa, členy mafie, dolarové bankovky, cigarety, whisky, koktejly a tanečnice.

Automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Vaší nejnižší sázkou může být 0,25 centů a nejvíce je možné vsadit až 10 euro. Nejvyšší nabízená výhra pak dosahuje nádherných 6000 eur. Návratnost k hráčům se v této automatové hře pohybuje nad 95 %. Využít také můžete funkcí maximální sázky a automatického roztáčení válců.

Tabulka výplat obsahuje celkem jedenáct běžných herních symbolů a dva speciální symboly. Scatter symbol vám nevyplatí žádné výhry, ale wild symbol vynásobí vaše výhry 2x až 16x. Co se týče těch běžných symbolů, tak tím nejhodnotnějším je koktejl Molotov. Za tímto symbolem následují symboly tanečnic, dolarové bankovky a odznaky šerifa.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti