Menu

Cats And Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Cats And Cash

Hrací Automat Cats and Cash Online ZdarmaMoje první myšlenky, při spatření tohoto hracího automatu online zdarma zněly asi následovně: „ Ach ne, opět další kýčovitý kočičí hrací automat!“ V návaznosti na hry KittyGlitter od IGT a Miss Kitty od společnosti Aristocrat vytvořila společnost Play’N’Go křížence mezi kočičím tématem a herní show. V porovnání s jejich ostatními automaty se po grafické stránce nejedná o ten nejpůsobivější, ale i tak je podle mě něčím přitažlivý. Zřejmě ale pouze tím, že se jedná o opravdu zvláštní spojení.
Tato hra obsahuje bonusovou hru, která zahrnuje kolo štěstí. Bonusová hry může být spuštěna dvěma rozdílnými bonusovými symboly, které určí, jak vysoké výhry se na kole štěstí objeví.

Hrací Automat Cats and Cash Online Zdarma

 

Cats and Cash má 15 hracích linií, což je menší počet než u většiny ostatních dnešních automatů. Z nich si můžete zvolit libovolný počet. Stejně jako i u ostatních her od Play’N’Go si můžete zvolit také počet mincí vsazených na linii (od 1 do 5) a stejně tak i hodnotu mincí. Maximální hodnota mince je 1 dolar, takže při 15 hracích liniích a pěti vsazených mincích na linii můžete vsadit až 75 dolarů na jednu hru. Většina lidí však bude asi blíže druhému extrému, kterým je minimální sázka 15 centů. V nabídce je i automatická hra, kde si můžete předvolit až 50 zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti