Menu

Aztec Idols

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Aztec Idols

Výherní Automat Aztec Idols Online ZdarmaKaždý tvůrce výherních automatů má alespoň jeden s Aztéckou tématikou a Play’N’Go toho není výjimkou. Naštěstí se jedná o jednu z těch lepších her založených na Aztécích, kterou jsem měl možnost vyzkoušet. Hra má dvě samostatné funkce a spojení zvukových a vizuálních efektů je prostě ideální, tak jak byste to od Play’N’Go očekávali. Zda tato hra napodobí úspěchy Aztec’s Millions od společnosti RTG nebo Gonzo’s Quest od NetEnt, to se teprve uvidí.

Výherní Automat Aztec Idols Online Zdarma

 

Celý název této hry zní: Rich Wilde and the Aztec Idols. Poutavé úvodní video vás nechá trošku ochutnat kvalitu produkce. Symboly jsou přesně takové, jaké byste očekávali. Rozdílné masky obličejů se střídají se stylizovaně vyřezávanými karetními symboly. Ve hře se nachází postava objevovatele (pravděpodobně je to samotný Rich Wilde), který funguje jako wild symbol. Animace, které můžete pozorovat na válcích automatu, nejsou nijak přehnané. Například jiskření zlatého chrámu nebo otáčení starobylého kalendáře. Zvuky představují směsici bubnů, trubek a při výhře i pozitivně naladěných tónů. Když přestanete točit válci, uslyšíte na pozadí cvrčky a zvuky džungle. Jedná se o kvalitní efekty, ale je pravdou, že výherní zvuky by mohly být méně výrazné.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti