Menu

Gold Train

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gold Train

Výherní Automat Gold Train Online ZdarmaGold Train je výherní automat, který obsahuje 3 výherní linie rozmístěné na 3 válcích. Tento výherní automat si můžete zahrát na většině přístrojů a každé zatočení vás bude stát 3 centy. Po zahájení hry budete transportováni do zlaté éry železnice. Jedná se o velmi prostou nabídku. Ve hře na vás čeká progresivní bonusová funkce, ve které vám zlatý vlak přinese spoustu peněžních výher. A v jeho vagónech objevíte nekonečně velkou výhru, která čeká pouze na vás.

Dnes je ten správný čas, kdy byste měli vzdát hold prvním železnicím. Atraktivita tohoto výherního automatu se skrývá v jeho nejlepší bonusové funkci, ve které hráči mohou získat až 10 vagónů naplněných náhodnými výhrami. Je na čase zakoupit si svůj lístek a nastoupit do tohoto vlaku. Roztočení válců vás bude stát od 0,03 do 15 dolarů.

Výherní Automat Gold Train Online Zdarma

 

Stříbrný lístek je scatter symbolem tohoto hracího online automatu. Pokud na válcích zobrazíte alespoň tři tyto symboly, pak aktivujete bonusovou funkci. Kolem obrazovky se bude projíždět zlatý vlak, který za sebou táhne různé vagóny. Každý vagón se vyprázdní a postupně tak budete odhalovat své výhry. Jejich součet dává dohromady vaši celkovou výhru.

Ve hře také můžete narazit na vylepšený symbol, který aktivuje funkci získání výplat z více vagónů najednou. Vagóny vám také mohou vyplatit vyšší výhry. Tento výherní automat je určen speciálně pro milovníky oldschoolových automatů s ničím nerušeným průběhem hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti