Menu

Wolf Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wolf Gold

Automat Wolf Gold Online ZdarmaWolf Gold je výherním automatem zdarma, ve kterém budete mít možnost vydat se na lov vlka. K dispozici budete mít hrací pole o velikosti 3×5 a celkem 25 výherních linií. Vlčí smečka se na válcích vyskytuje ve skupinách, a pokud narazíte na speciální symbol zobrazený na druhém, třetím a pátém válci, tak aktivujete spiny zdarma. Za symboly měsíce aktivujete funkci re-spinů, kdy budou jednotlivé výhry sečteny, a budete mít šanci vyhrát jeden z nabízených jackpotů.

Automat Wolf Gold Online Zdarma

Máte rádi zvířata? Tak je tento výherní automat určen právě pro vás. Nečekejte žádnou velkou akci ani významné trofeje. Jednotlivá zvířata jsou zde oslavována a nepojídají se. S nabídkou speciální funkcí, stacked wild symbolů a re-spinů je tento výherní automat něčím mnohem víc, než jen pěknou hrou. Vlčí zlato můžete sice zařadit do kategorie kýčů, ale na jeho vzhledu není rozhodně nic špatného. Jedná se o styl, který je používán většinou vývojářských společností, ale zdejší grafická stránka se podobá více těm zvířatům, které můžete běžně najít na svetrech. Například jde o divoké koně, pumy, orly a býky.

V tomto výherním automatu na vás čekají hned tři jackpoty, které se skvěle postarají o potřebné napětí. Mega, Major a Mini jackpot mají svoji aktuální hodnotu zobrazenou nad válci. Jejich začínající hodnota je 7500, 25 000 a 250 000. Mega jackpot svojí hodnotou rozhodně dělá svému jménu čest, ale pokud jde o jeho zvukový doprovod, tak očekávejte jen slabý indiánský výstřel.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti