Menu

Genie Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Genie Wild

výherní automat genie wild online zdarma

Co byste si přáli, kdybyste přetřeli kouzelnou lampu a z ní vyletěl džin a nabídl vám tři přání? No, když vás tak vidím v blízkosti výherního automatu zdarma, tak tipuji, že by vaše tři přání zněly nějak takto: „Chci vyhrát hodně peněz, chci vyhrát hodně peněz“ … a ještě jednou „Chci vyhrát hodně peněz!“ Tento výherní automat zdarma bez registrace a omezení s 25 výherními liniemi od týmu z NextGen vám přesně toto nabízí. A k tomu navíc nabízí možnost využít volných zatočení, wild symbolu a hazardní funkce.

Genie Wild Automat Online Zdarma

 

Hra Genie Wild není určena pro ty, kteří hledají třpytivé funkce, vymakané triky a nejmodernější prezentaci. Je určena spíše těm, kteří upřednostňují přímou hru bez zbytečných pozlátek. Co se týče bonusů, tak hra nabízí wild symbol, scatter symbol a hazardní bonusovou hru. Celá prezentace hry je velmi dobrá, ale pravděpodobně vám dech ničím nevyrazí.

Naštěstí je hraní této automat hry zdarma mnohem jednodušší než získávání kouzelné lampy a tření ji pro štěstí. Vlastně vše, co musíte udělat, je naučit se následující pokyny:
Info – Kliknutím na toto tlačítko získáte další informace o hře Genie Wild.
Autoplay – Pokud si někdo z vás přeje přenechat všechnu práci počítači a jen si v pohodě užívat pohledu na ubíhající hru, tak klikněte na toho tlačítko a vyberte si odpovídající nastavení.
Lines -/+ a max – GeniwWild vám umožňuje hrát až s 25 výherními liniemi. Vyberte si, kolik výherních linií aktivujete pomocí těchto tlačítek.
Bet Level -/+a max – Nastavte si hodnotu mince pomocí těchto tlačítek.
Gamble (zobrazuje se pouze po kole s výhrou) – Spusťte si hazardní hru stisknutím tohoto tlačítka. Uhodněte správnou karetní barvu a zčtyřnásobte vaši výhru, uhodněte správnou barvu a zdvojnásobte vaši výhru, hádejte špatně a vše ztratíte.
Spin – Roztočte válce s aktuálním nastavením zobrazeným na vaší obrazovce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti