Menu

Good Girl Bad Girl

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Good Girl Bad Girl

Hrací Automat Good Girl Bad Girl Zdarma OnlineDostat ovládání tohoto výherního automatu pod kůži mi chvíli trvalo. Ve srovnání s ostatními standardními i moderními automaty je o trošku více komplikovaný. Vypadá ale naprosto skvěle, obsahuje 3D grafiku a 2 hostesky pohybující se každá na jedné straně automatu. Tento výherní automat si můžete zahrát ve dvou rozdílných režimech. Pokud si zvolíte hrát za hodnou holku, pak budete hrát s pravidelnými, ale nižšími výhrami.

Hrací Automat Good Girl Bad Girl Zdarma Online

 

Když si naopak vyberete režim špatné holky, pak získáte třeba nižší počet výher, ale o vyšších částkách (automat bude mít větší rozptyl). Také můžete jednoduše zdvojnásobit počet výherních linií a hrát automat oběma směry. V tomto automatu navíc narazíte na revoluční bonusovou hru kola štěstí, bonus výběru z možností platící oběma směry automatu a skvělou bonusovou hru zdvojnásobení vašich výher, která stojí za to už jen pro své animace. Jedná se o velmi hratelný výherní automat zdarma s atraktivní vizuální stránkou. Dvě hlavní postavy, znázorňující dobro a zlo, hru výrazně oživují. Obě nabízené bonusové hry jsou provedeny naprosto dokonale, zvláště bonusové kolo štěstí. Osobně preferuji hru oběma směry (má přece jenom jen 30 výherních linií). A tou zřejmě nejlepší věcí na tomto automatu je, že si můžete vy sami vybrat, s jakým rozptylem budete hrát.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti