Menu

Cool as Ice

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cool as Ice

Hrací Automat Cool as Ice Online ZdarmaCool as Ice je výherní automat zdarma, který vás ihned rozveselí. Tento výherní automat je totiž nabytý zábavou. Jedná se o pětiválcový výherní automat s 25 fixními výherními liniemi. Tento výherní automat zdarma obsahuje i pár běžných symbolů, které představují symboly hracích karet s hodnotou od 9 do esa. Jeho hlavní atrakcí jsou ale tučňáci, mroži, atd. Mezi ty nejhodnotnější herní symboly patří také polární medvěd a Eskymák. Wild symbol má podobu díry v ledu na rybaření a nahrazuje všechny ostatní herní symboly. Na válcích také můžete narazit na symbol ledovce. Scatter symbolem je pak logo automatu.

Hrací Automat Cool as Ice Online Zdarma

 

Protože jsme zmínili scatter symbol, tak jistě tušíte, že se v tomto hracím automatu nachází ještě více bonusových symbolů. Navíc, když jsme se zmínili o tom, že je tento výherní automat opravdu zábavný, tak jsme to mysleli naprosto vážně. Tento výherní automat totiž obsahuje hned 4 bonusové hry. Jedná se například o bonusovou hru s wild ledovcem, rybaření, závody psích spřežení a nakonec jsou zde i spiny zdarma.

Na rozdíl od ostatních společností je Genesis Gaming velmi štědrá, co se týče bonusových funkcí. Pokud si tedy chcete na chvíli oddechnout, tak lepší nabídku nenaleznete. S arktickým ledovým pozadím a dokonale pohodovou grafikou se budete skvěle bavit. Bonusovou hru psích spřežení aktivujete zobrazením psa huskyho na prvním válci a saní na posledním válci. Symboly se ale musí nacházet na stejném řádku. Husky se následně pustí do tažení saní a za sebou zanechá spoustu wild symbolů. Po ukončení závodu bude hodnota výherních kombinací přehodnocena. Tento výherní automat zdarma je zkrátka naprosto geniální.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti