Menu

Voodoo Candy Shop

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Voodoo Candy Shop

Hrací Automat Voodoo Candy Shop Online ZdarmaVoodoo je u výherních automatů zdarma velmi populární téma a na trhu existuje již spousta her, které toto téma zpracovávají. Pouze pár z nich je ale na tak vysoké úrovni, jako je konkrétně tento výherní automat od společnosti BF Games. Tento speciální výherní automat zdarma je naplněn voodoo předměty. Většina z nich je nějakým způsobem strašidelná, ale to neznamená, že jejich úkolem je vás vyděsit. Jejich úkolem je pouze vyplatit vám opravdu vysoké výhry. Například je tu symbol děsivé paní, který vám při hře s maximální sázkou vyplatí až 2500 mincí. Maximální sázka tohoto napínavého automatu zdarma je 50 mincí na jedno zatočení. Není to ale rozhodně vaše jediná možnost. Co se týče sázek, tak máme z čeho vybírat.

Hrací Automat Voodoo Candy Shop Online Zdarma

 

Výherních linií může být celkem 5, 10 nebo 20 a hodnota mincí se může pohybovat od 0,01 do 2,5. Podle tabulky výplat tohoto výherního automatu zdarma je zde hned několik symbolů, které vám dokážou vyplatit slušné výhry. Výhry v tomto výherním automatu jsou sice slušné, ale ne nijak vysoké. Jejich hodnota se pohybuje od 12,5 mince do 2500 mincí, které získáte při hře s tou nejvyšší sázkou. V tomto výherním automatu narazíte i na scatter a wild symboly. Scatter symbol je vaším klíčem ke 12 spinům zdarma. K jejich spuštění potřebujete pouze zobrazit kdekoli na válcích tři scatter symboly najednou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti