Menu

Vintage Win

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Vintage Win

Automat Vintage Win Online ZdarmaVintage Win je velmi jednoduchý výherní automat zdarma s klasickým vzhledem. Tento výherní automat je spojením tradičních výherních automatů s moderními automaty zdarma. A v tomto případě jsem opravdu rád, že můžu potvrdit, že vývojářská společnost BF Games odvedla při kombinování těchto dvou stylů velmi dobrou práci. Díky jejich skvělým dovednostem máme nyní možnost zahrát si opravdu kvalitní automatovou hru, která zaručeně pobaví hráče všech úrovní. Vzhled tohoto výherního automatu je definitivně starodávný, ale právě z tohoto úhlu pohledu je opravdu impozantní.

Automat Vintage Win Online Zdarma

 

Vše co se týče pozadí automatu, grafické stránky, animací a symbolů je nějakým způsoben spojeno se stylem vintage. A i když je styl tohoto automatu zaměřen na dobu dávnou minulou, jeho obsah je moderní. Tento výherní automat má celkem 5 válců, čtyři řádky a 40 výherních linií. Právě díky těmto 40 výherním liniím se výherní kombinace na výherních liniích objevují velmi často. Počet aktivních výherních linií si můžete při každém zatočení přenastavit, ale také máte možnost změnit hodnotu vsazených mincí. Tyto dva parametry pak dají dohromady vaši celkovou sázku. Maximální dovolená sázka činí 50 mincí a je velmi důležitá, pokud cílíte na vysoké výhry. Jackpot tohoto automatu má hodnotu 25 000 mincí a je dostupný pouze při hře s maximální sázkou. Ve výherním automatu Vintage Win nechybí ani wild a scatter symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti