Menu

Blazing Ice

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Blazing Ice

Automat Blazing Ice Online ZdarmaVýherní automat Blazing Ice vám nabídne naprosto běžné herní symboly, jako jsou melouny, třešně a švestky. K nim se ale pojí inovativní funkce zahrnující náhodné výplaty s násobiteli, které například získáte při spojení ledových a ohnivých symbolů.

Automat Blazing Ice Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 3 válcích a obsahuje 27 výherních linií. Počet výherních linií značí, že výherní kombinace můžete tvořit na jakékoli pozici na válcích. Symboly se pouze musí nacházet na sousedních válcích. Získání výher v tomto automatu je proto velmi jednoduché a hráčům nikdy netrvá dlouho hodnotu svého herního účtu zvýšit.

Sázky v tomto výherním automatu začínají na 0,20 a maximálně si můžete vsadit až 100,00 mincí. Mimo to je dostupná i verze tohoto automatu zdarma, na které si způsob hraní můžete vyzkoušet.

Herní symboly

Klasické ovocné symboly získaly v tomto výherním automatu zdarma naprosto nový vzhled a každý z nich je tak detailní, až na nich dokonce uvidíte třpytit se kapky vody. Těmi nejméně hodnotnými symboly jsou třešně a citróny. Vyšší výhry získáte za pomeranče, které následují hrozny. Nejvyšší výhru vám pak nabídne meloun, který vám vyplatí 20x hodnotu vaší sázky.

Speciálním symbolem tohoto automatu je červená kostka, která nemá žádnou fixní hodnotu, ale místo toho vám vyplatí náhodnou výhru. Ta se může pohybovat od dvou do stonásobku vaší sázky. Dalšími symboly jsou kruhové části ledu nebo ohně, které vám vyplatí také 100x hodnotu vaší sázky. Tyto symboly mohou tvořit klasické výherní kombinace, ale také mohou spustit jeden re-spin zdarma. K tomu dojde v případě, že se tyto symboly zobrazí pouze na dvou válcích. Třetí válec pak bude znovu roztočen a vy tak získáte ještě jednu šanci na vytvoření této hodnotné výherní kombinace.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti