Menu

Baccarat Pragmatic Play

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Baccarat Pragmatic Play

Baccarat Pragmatic Play Automat Online Zdarma Baccarat je hrou odvozenou z evropských her s názvem Punto Banco a Chemin De Fer. Tato hra má pověstnou romantiku a tajemnost. Někteří si myslí, že je velmi složitá, ale je tomu naopak, hra je velmi jednoduchá.

Baccarat Pragmatic Play Automat Online Zdarma

 

Tento herní automat se hraje na šesti nebo sedmi polích. Kasino má za úkol určit, kdy jsou hráči povinni rozdávat karty, nebo zda hráči budou karty pouze držet. Rozdávání karet je pak ale virtuální a všechny karty budou rozdány najednou. V Baccaratu mají hodnotu karty od desítky po krále a na jednotlivých karetních barvách nezáleží. Karty nižší než deset mají hodnotu svého čísla a eso má hodnotu jednoho bodu. Cílem hráče je použít takové karty, které podle jeho uvážení dosáhnou nejvyšších hodnot.

Jak vyhrát

Tato hra má dvě hlavní sázky. Jedná se o sázku na hráče a sázku na bank. Jako hráč si můžete vsadit jak na bank, tak i na hráče. Pokud hráč nechce karty rozdávat, pak je tento úkol přenesen na dalšího hráče v řadě. Toto pravidlo se přenáší na hráče dokola nezávisle na tom, zda vyhraje bank nebo ne. Po rozdání karet může nastat výhra nebo remíza. Dealer dá na stůl dvě karty čelem dolů a hráč s nejvyšší vsazenou částkou dá na stůl další dvě karty také směrem dolů. Rozdané karty musí obsahovat vždy minimálně dvě karty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti