Menu

Egyptian Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Egyptian Wild

Automat Egyptian Wild Online ZdarmaVýherní automat Egyptian Wild je situován do starověkého Egypta a vy tak budete mít jedinečnou šanci zahrát si automat přesně tam, kde se procházeli faraonové.

Automat Egyptian Wild Online Zdarma

 

Pro získání výher v tomto automatu musíte tvořit výherní kombinace ze stejných symbolů, které byly inspirovány starověkým Egyptem. Mezi symboly narazíte na hieroglyfy i na brouka skaraba. Počet válců tohoto automatu je pět, ale jejich formát není klasický. Čekejte tak něco nového a netradičního, ale určitě si na celou hru po chviličce zvyknete.

Na válcích je umístěno 15 výherních linií a vaše sázky se v tomto automatu mohou pohybovat od 0,01 až do 1 dolaru na každou výherní linii. Sečtením těchto sázek získáte hodnotu celkové sázky na jedno zatočení.

Speciální herní symboly

Wild symbolem tohoto výherního automatu je obrovský brouk skarab, který může nahrazovat všechny ostatní herní symboly a vytvářet tak více výherních kombinací. Uprostřed válců se také může objevit násobitel výher. Scatter symbol má podobu zlatého trojúhelníku. Za tři tyto symboly zobrazené kdekoli na válcích vyhrajete 10 spinů zdarma. Pro otevření bonusové hry byste měli na válcích získat tři zlaté kruhy. V rámci bonusové hry budete přesměrováni na novou herní obrazovku, kam na jednotlivé válce padají barevné drahokamy. Výhry zde získáte za jakékoli tři stejné drahokamy spojené horizontálně. Bonusová hra bude ukončena v případě, že bude herní obrazovka zaplněna a již nebude možné vytvořit žádnou další výhru.

Pro hraní tohoto výherního automatu potřebujete internetové připojení a webový prohlížeč.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti