Menu

Elite Commandos

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Elite Commandos

Hrací Automat Elite Commandos Online ZdarmaVýherní automat Elite Commandos je nejnovějším online video automatem, který je zaměřen na tvrdou realitu, ale také vám může vyplatit ty nejlepší výhry. Je jen na vás, abyste dokázali, že do této elitní jednotky patříte nebo se změníte jen na další oběť schopného odstřelovače.

Hrací Automat Elite Commandos Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma začíná animovaným klipem, který má HD grafiku. Vůbec nic v tomto automatu nemá podobu kreslených nebo dětských roztomilých postaviček. Doprovodný soundtrack dokáže pořádně napnout vaše nervy. Jakmile tento výherní automat spustíte, objeví se před vámi voják, který na vás bude mířit, ale poté klesne na kolena. Pozadí automatu je plné zkázy a zobrazuje naprosto zničenou válečnou zónu plnou kouře, ruin a chaosu.

Herní symboly

Jednotlivé herní symboly odpovídají tématu automatu, proto na válcích můžete narazit na odstřelovače a cíle, kulky a střelné zbraně. Automat má 3D grafickou stránku a odehrává se na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Vy si můžete nastavit úroveň svých sázek, nebo se můžete rozhodnout hrát s maximální částkou.

Chcete-li v tomto výherním automatu dosáhnout nějakých výher, musíte se soustředit a seřadit tři bonusové symboly na jednu výherní linii. Jakmile se vám to podaří, můžete aktivovat bonusovou hru. V bonusové hře bude vaším úkolem zasáhnout šest cílů schovaných na vojenském poli. Pokud se vám podaří zasáhnout alespoň jeden, vyhráváte.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti