Menu

Thrones of Persia

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Thrones of Persia

Automat Thrones of Persia Online ZdarmaVýherní automat Thrones of Persia má velmi zajímavé téma a skládá se z 5 válců a 20 výherních linií. V tomto automatu se postavíte do role vládce tohoto ztraceného království. A to zní jako skvělá zábava, nebo ne? V této automatové hře pocházející z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming si můžete vsadit od 0,05 do 2 dolarů na linii. Při roztočení válců s maximální možnou sázkou se přiblížíte k získání toho nejvyššího jackpotu v hodnotě 10 000 dolarů. Navíc si tuto hru můžete vyzkoušet naprosto zdarma. Demo verze tohoto výherního automatu zdarma vás tak hlavně seznámí se všemi ovládacími prvky, které jsou ale velmi intuitivní.

Automat Thrones of Persia Online Zdarma

 

Jednou z věcí, která vás při hraní tohoto výherního automatu bude rozhodně fascinovat, jsou jeho symboly. Narazíte na symboly králů, faraonů, královen, tygrů, atd. Tím nejdůležitějším symbolem této hry je ale scatter symbol, který aktivuje bonusovou hru. Tento výherní automat si ale skvěle užijete i v režimu automatické hry. V tomto případě se jen stačí pohodlně posadit, zaposlouchat se do hudby na pozadí a relaxovat. Vzrušení pak pocítíte vždy, když se na válcích zobrazí výherní kombinace. Co se týče výher, tak je tento výherní automat zdarma velmi zajímavou záležitostí. Ze začátku to vypadá, že se žádné výhry nekonají, ale jakmile narazíte na wild symbol, tak se rozpoutá vlna výher, které následují jedna druhou. Celá herní obrazovka se zaplní výherními kombinacemi. Další zajímavou věcí je, že tento výherní automat vyplácí více výher při hře s maximální sázkou. Všechny potřebné údaje o výši výher máte zobrazeny přímo na herní obrazovce, kde si také můžete zkontrolovat stav svého herního účtu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti