Menu

Bugs Tale

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bugs Tale

Automat Bugs Tale Online ZdarmaVýherní automat Bugs Tale je tou nejlepší medicínou na ukončení dlouhé zimy a rozproudění venkovního života.

Automat Bugs Tale Online Zdarma

 

Tento výherní automat vypadá velmi chytlavě a hráče natolik vtáhne do hry, že naprosto zapomenou na celý okolní svět včetně svých problémů. Mohou si tak naplno užít toto nádherné sluneční dopoledne ve společnosti hmyzích přátel. Tento výherní automat obsahuje bonusové symboly, wild symboly i spiny zdarma. Maximální hodnota výher činí 320 000 mincí a vaše sázky se mohou pohybovat v rozmezí od 0,5 do 500 mincí. Automat se rozkládá na hrací ploše o velikosti 5×3, což znamená, že obsahuje 5 válců a 3 řádky. Počet výherních linií je ale nula, protože výherní kombinace můžete tvořit 243 způsoby. Hlavními barvami tohoto výherního automatu je žlutá, červená a zelená a zahrát si můžete klidně i na mobilních telefonech nebo tabletech.

Brouci, se kterými se v tomto automatu setkáte, jsou veselí a mají šmrnc. Navíc budete mít k dispozici i spoustu herních režimů a kompletní ovládací panel.

Herní symboly

To, že jednotlivé symboly mají podobu brouků a jiného hmyzu, je asi jasné. Výherní kombinace ale můžete tvořit i ze symbolů hracích karet od 10 až po eso. Pokud ale chcete získat co nejvíce, tak byste se měli zaměřit na scatter symbol, kterým je slunce, bonusový symbol, kterým je kukla a wild symbol, kterým je brouk. Wild symbol se nachází uprostřed válců a nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo speciálních symbolů. Bonusový symbol i scatter symbol také aktivují další speciální funkce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti