Menu

Australian Magic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Australian Magic

Výherní Automat Australian Magic Online ZdarmaAustralian Magic je výherním automatem s tématem týkajícím se Austrálie. Společnost Casino Technology tímto automatem chce přiblížit ducha divoké australské přírody hráčům, kteří se do této země chtějí podívat, ale nemají na zakoupení letenky. Automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a teleportuje vás přímo do srdce Austrálie.

Výherní Automat Australian Magic Online Zdarma

 

Austrálie byla domovem australských domorodců dlouho před tím, než se na její břehy vylodil kapitán Cook. Domorodí obyvatelé Austrálie využívali její bohatou zemi ke tvorbě nádherných tkanin a provozování tradic, které se později staly základem pro Australskou kulturu.

Pozadím tohoto výherního automatu je australská pláň, která je symbolem sytosti a dostatku všeho. Tento pohled představuje předlohu pro nádherný obraz plný bohatých barev, které byly také využity pro vykreslení samotného výherního automatu. Naprosto vše v tomto výherním automatu je nějakým způsobem spojeno s Austrálií a její kulturou.

Před zahájením hry je nutné si nejdříve nastavit hodnotu vsazených mincí, které se mohou pohybovat od 1 centu až do 20 centů. Na každou výherní linii si nicméně můžete vsadit pouze jednu minci. Hráči, kteří cítí, že budou mít při hře štěstí, si zde mohou vsadit až 5 dolarů.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují zvířata, která jsou pro Austrálii velmi typická. Můžete tak zahlédnout klokany, krokodýly, obrovské říční želvy a koaly. Tu nejvyšší výhru v hodnotě 12 500 mincí získáte hned za dva symboly, a to za klokany a koaly. Na jedné výherní linii ale musíte zobrazit pět těchto symbolů. Ve hře nechybí ani symboly hracích karet od 9 až po eso. I tyto symboly byly sladěny s tématem a dýchnou na vás Austrálií. Wild symbolem je domorodá žena a druhým wild symbolem je domorodý muž.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti