Menu

Mystic Wreck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mystic Wreck

Mystic Wreck Automat Online ZdarmaVýherní automat Mystic Wreck vytvořila společnost Casino Technology a jeho tématem je podvodní říše. Pozadím tohoto automatu je starý dřevěný vrak korábu, který se nachází na dně moře a kolem něj plave spousta pestrobarevných rybek. I když se v tomto automatu doopravdy nic nepohybuje, bude vám celá scéna připadat velmi živě. Jednotlivé válce tohoto automatu jsou průhledné, takže na tuto nádhernou podvodní scenérii budete mít neustálý výhled.

Mystic Wreck Automat Online Zdarma

 

Doprovodná hudba je v tomto online automatu velmi tajemná a napínavá a vyvolá ve vás pocit něčeho zlověstného. Je to znak toho, že díky každičkému drobnému prvku tohoto automatu se tak můžete těšit na nezapomenutelné herní zážitky.

Abyste začali hrát, musíte si nejdříve nastavit hodnotu a počet vsazených mincí na každou výherní linii. K tomu využijte červené tlačítko, které se nachází pod herní obrazovkou. Nastavit si také můžete počet aktivních výherních linií. Maximální počet výherních linií je 10, které se rozkládají na 5 válcích. Pro získání výher musíte na válcích spojovat stejné symboly do výherních kombinací. Výhry jsou vypláceny ve směru zleva doprava. Další funkcí tohoto výherního automatu je funkce automatické hry, díky které se budou válce točit automaticky po předem stanovený počet her.

Herní symboly

Karetní symboly tohoto výherního automatu začínají symbolem číslo 10 a končí esem. Karetní symboly jsou tradičně těmi méně hodnotnými symboly, ale jejich styl byl přizpůsoben tématu automatu. Mezi další symboly patří různé poklady, které můžete najít v potopeném korábu a dále také potápěčské hodinky, kyslíkové bomby, atd. Wild symbolem je potápěč a scatter symbolem je kotva.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti